RXL 102 řetěz 50LED 5+5m WW RETLUX

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v tipa.eu

• je to to co jsem chtěla
    • zatím nic

Chtěla jsem jednobarevná světýlka do sítě a ne moc dlouhý kabel, tohle zboží mi naprosto vyhovuje. Cena byla přijatelná, zatím jsem spokojena

Produkt nemá žádné parametry.

RETLUX RXL 102 50LED Vánoční osvětlení řetěz 5+5m WW teplá bílá 50002203

Vánoční osvětlení - řetěz 50LED

• Celková délka kabelu: 10 m
  • Délka osvětleného kabelu: 5 m
  • Délka přívodní šňůry: 5 m
  • Typ žárovky: LED

Celkem 50x LED

Barva světla: teplá bílá

Pro vnitřní i venkovní použití

Výška stromečku: 90 cm

Krytí IP 44 ilustrační foto